Wiosenne porządki ...

niedziela, 8 marca 2009

Dzisiaj, po długiej przerwie, przejrzałem statystyki tego bloga i ze zdziwieniem odkryłem że pod moją "nieobecność", za sprawą wyszukiwarki Google, przeżył on swoje chwile chwały. W krótkim czasie odwiedziło go ponad 100 osób.

Dotychczas, nie przywiązywałem wagi do tej strony. Było to miejsce na którym mogłem się podzielić paroma rzeczami ze znajomymi, lub sporządzić notatki samemu dla siebie. Jeden z wielu licznych mechanizmów używanych współcześnie. Nigdy nie podjąłem działań mających na celu popularyzację tej strony, czy też zadbać o to by była łatwiej dostępna. Dla tego zdziwiło mnie to małe oblężenie - nie spodziewałem się zobaczyć więcej niż jednej, dwóch przypadkowych odwiedzin.

Co tu wiele mówić.. przecież nawet nie pamiętam adresu tej strony..

Dla tego postanowiłem zrobić małe wiosenne porządki. Nie dotyczy to tylko tej strony, jednak zmiany tutaj będą najbardziej widoczne. Zbyt długo wszystko było bezładną zbieraniną, pora na jeden spójny serwis - dla własnej wygody.

Definicja stylu jest niczym dzieło Frankensteina - remiks dawnych eksperymentów - mam nadzieję że będzie to interesujące samo w sobie.

Zainteresowanych, zapraszam do odwiedzin już wkrótce.

Etykiety:

Red 21:13

Komentarze

Prześlij komentarz

Archiwum

Subskrybuj

RSS / Atom